Ceník svateb 2024 / 2025

Ceník svatebního fotografování pro roky 2024 a 2025 Vám velmi rád zašlu na Váš e-mail, stačí mě kontaktovat přes jednoduchý kontaktní formulář ZDE. Ideálně, když mi sdělíte vše o Vašich svatebních plánech a snech. Rád s Vámi proberu nejen cenové možnosti fotografování, ale i harmonogram Vašeho dne, aby vše klaplo bez stresu a průběh pro Vás i hosty byl jen zábavou. Případně mě vždy můžete kontaktovat napřímo na mém e-mailu jezdik.fotograf@seznam.cz

Máte-li svatbu v zimě, v časném jaře či pozdním podzimu, případně mimo pátek a sobotu, kontaktujte mě pro zcela individuální nabídku.

Ceník služeb 2024

U všech ateliérových/exteriérových fotografování si vybíráte snímky, které obdržíte posléze doretušované, jen Vy sami. Z balíčku nafocených snímků, který je Vám po focení zaslán, si vyberete jen ty fotografie, které Vás skutečně zaujaly a které si chcete nechat upravit.

Fotografie netisknu, výsledné snímky jsou dodávány pouze v elektronické podobě.

Fotografuji primárně v exteriérech (volná příroda, parky, město), případně lze sjednat focení v libovolném interiéru s mobilním foto ateliérem, kterým disponuji. Miminka fotografuji nejčastěji u klientů doma.

Ke všem zpracovaným fotografiím obdržíte zdarma i černobílou verzi daného snímku. Fotografie odevzdávám ve dvou velikostech: velikost vhodná pro internetové sdílení/prohlížení. A plná velikost fotografií určená pro tisk.

Cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 8 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta). V blízkém okolí Opočna je cestovné zdarma.

Rodinné foto & Těhotenské foto: 2800 Kč - 10 fotografií

- maximální počet 2 dospělí + 3 děti (miminka starší 3 měsíců) + domácí mazlíček.

- fotografování cca 1 - 1,5 hodiny. Střídání lokace, případně i oblečení. V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Základní retuš. Za každou další Vámi vybranou fotografii nad rámec 10 snímků si účtuji 280 Kč/foto.

Newborn lifestyle foto: 3500 Kč - 10 fotografií

- maximální počet 2 dospělí + sourozenci

- jedná se o fotografování novorozeňátka v poklidu vašeho domova. Přijedu až k vám domů, ideálně v prvních 8 - 12 dnech od narození vašeho potomka. K fotografování mi stačí přirozené světlo z okna (obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj). Nefotím v ozdobných košících, ani newrapuji miminka do šátků. Jde mi o fotografii rodičů v nejtěsnější blízkosti s miminkem. Žádné stylizování, dekorace, jen rodičovské objetí.

- fotografování max 2 hodiny. V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Pokročilá retuš (včetně novorozenecké vyrážky).  Za každou další Vámi vybranou fotografii nad rámec 10 snímků si účtuji 350 Kč/foto.

Portrétové foto jednotlivce: 4000 Kč - 10 fotografií

- umělecké portréty, celá postava, střídání oblečení, fashion/akt, širší využití exteriéru s možností kreativního exteriérového osvětlení.

- fotografování až 2,5 hodiny. V ceně 10 individuálně upravených a kolorovaných fotografií. Komplexní retuš i editace. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec základních 10 snímků si účtuji 400 Kč/foto. Focení je ideální  spojit se službou vizážistky.

Reportáž / firemní večírek

- cena 2500 Kč/hod (minimum dvě hodiny práce), nebo dle dohody.

- cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 8 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

Maturitní ples

- 2500 Kč/hodina (minimum 5 hodin) v ceně zahrnuto:

- fotografování celého maturitního plesu - webový zaheslovaný odkaz pro stažení výsledných fotografií v plném rozlišení. Fotograf k individuální dispozici pro focení snímků s rodiči či přáteli v průběhu večera. Při objednání sleva na fotografování maturitního tabla 25%.

- cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 8 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

Podmínka: Celá maturitní třída chce být focena (žádné individuální výjimky). Nevratný rezervační poplatek 3000 Kč splatný předem (bude odečten od konečné ceny za fotografování).

Školní tablo

- od 600 Kč/student, včetně tisku - v ceně zahrnuto:

- každý student si sám vybere z nafocených snímků, kterou konkrétní fotografii chce použít na tablo

- foto jednotlivce: pro každého studenta 5x vytištěná jedna upravená portrétní fotografie ve velikosti 10 x 15 cm

- společné foto celé třídy: pro každého studenta jeden tisk 30 x 20 cm

- webový zaheslovaný odkaz pro stažení upravených fotografií + společné fotografie v plném rozlišení (pro možnost dalšího individuálního dotisku rodiči)

- cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 8 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

Cena je závislá na tématu fotografování a případné náročnosti grafických úprav a retuší. Pro finální cenu je nutné předem prokonzultovat fotografované téma, zejména z pohledu reálné proveditelnosti. Taktéž je možnost nafotit dvě fotografie - např. klasické foto ve společenském oděvu a následně tématické foto.

Interiéry

- cena 350 Kč/foto. Klient si sám vybere z nafocených fotografií ty, které chcete skutečně zakoupit. Minimální odběr 10 kusů fotografií.

- cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 8 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

Produkty

- cena dle specifikace konkrétní zakázky


POZNÁMKY K CENÍKU SLUŽEB

Pokud není uvedeno či sjednáno jinak, fotografie jsou vždy dodávány pouze v elektronické podobě (osobní úschovna na cloudu) ve formátu jpg, maximální kvalitě a poměru stran 3:2.

Ceník služeb je platný od 1. 6. 2016, aktualizován dne 1. 10. 2023.

Klient je vždy před uzavřením dohody o fotografování seznámen s Všeobecnými obchodními podmínkami - odkaz ZDE, s kterými svým souhlasem o provedení zakázky souhlasí.

IČO: 76054195, nejsem plátcem DPH

Honza Ježdík, Krátká 606, Opočno, 51773